Szanowni Państwo,

z powodu pandemii zamknięty jest Kościół Pokoju w Świdnicy, a także otaczające go budynki, do których zawsze zapraszaliśmy: kawiarnia, dzwonnica-galeria, archiwum, pensjonat. Wszyscy żyjemy teraz w niepewności, ale i w nadziei, że po kryzysie zobaczymy się ponownie na placu Pokoju, który jest najpiękniejszym zespołem dawnej architektury luterańskiego Śląska.

Jednym z naszych obiektów jest Barokowy Zakątek – kameralny pensjonat w zabytkowym budynku z 1708 r. Urządziliśmy go z wielką pieczołowitością w dawnym liceum ewangelickim, które ukończył m.in. Carl Langhans, architekt berlińskiej Bramy Brandenburskiej. Zapewniamy noclegi ze śniadaniem w wysmakowanych wnętrzach, z widokiem na największą drewnianą barokową świątynię w Europie, wpisaną na prestiżową listę dziedzictwa Unesco.

Włączając się do ogólnopolskiej akcji Hotelarzy i Restauratorów „#KupVoucher, #OcalTurystykę”, proponujemy Państwu
zakup voucherów na noclegi w Barokowym Zakątku, które będzie można wykorzystać do końca 2020 r.

Vouchery mają wartość 150 i 250 złotych i dołączamy do nich zaproszenie na powitalną kawę w kawiarni baroccafe na placu Pokoju. W prezencie otrzymają Państwo od nas także bezpłatne zwiedzanie Kościoła Pokoju, wystawy „Skarby Kościoła Pokoju” oraz grę planszową o tym jak zbudowano Kościół Pokoju w Świdnicy.

Vouchery można zamówić drogą mailową rooms@kosciolpokoju.pl w wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo numer konta do przelewu. To nasza propozycja, ale i prośba – rozliczenie w formie przyszłego świadczenia pozwala na przetrwanie w tym trudnym czasie. Jest dowodem solidarności i wsparcia polskiej turystyki. Zachęcamy do odkrycia placu Pokoju w Świdnicy – na razie wirtualnie na stronie www.kosciolpokoju.pl, a niebawem w rzeczywistości.

Serdecznie zapraszamy do zakupu voucherów w Barokowym Zakątku i do odwiedzin!

bz_l

Barokowy Zakątek