Kościół w sieci

W ciągu ostatniego roku cały świat w znacznym stopniu przeniósł się do internetu. Analizując dane, przyjrzeliśmy się, kim są nasi wirtualni goście.

W okresie 2017-2020 r. stronę www.kosciolpokoju.pl odwiedziło 440.000 osób. Odwiedzają ją osoby, przede wszystkim z Polski, ale także z Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Czech, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Włoch, Hiszpanii i Japonii.

Najczęściej trafiają do nas poprzez Google i Facebooka.

Najwięcej szuka informacji o możliwości zwiedzania naszego obiektu, ale interesują ich także aktualności i historia. Zagląda do nas nieco więcej kobiet niż mężczyzn.

Mile nas zaskoczyło, że naszym obiektem interesują się coraz młodsi internauci: stronę www.kosciolpokoju.pl najczęściej odwiedzają 25-34-latkowie (30 proc.), a zaraz potem osoby w przedziale 35-44 oraz 55-64.

Z myślą o internautach i z powodu pandemicznych ograniczeń od marca ubiegłego roku prowadzimy regularne, coniedzielne nabożeństwa online oraz cykl koncertów. Odzew utwierdził nas w przekonaniu, że ta forma przekazu jest bardzo potrzebna.

Nic jednak nie zastąpi bezpośredniego doświadczenia, dlatego przypominamy, że Kościół Pokoju w Świdnicy wciąż jest otwarty, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania świątyni i na spacer po placu Pokoju.

Print your tickets