Na dobry początek roku

Do atmosfery świąt powrócimy jeszcze za sprawą koncertu bożonarodzeniowego, na który zapraszamy do Kościoła Pokoju w niedzielę 8 stycznia.

Jeszcze raz usłyszymy kolędy i utwory bożonarodzeniowe, m.in. Mizerna cicha, Zaśnij dziecino, Anioł pasterzom mówił, Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Cicha noc, Gore gwiazda. Tym razem będą to jednak autorskie aranżacje Iwony Sukienik (fortepian) i Marcina Króla (trąbka), którzy tworzą zespól kameralny Scream Duo.

Iwona Sukienik jest dyplomowaną pianistką, nauczycielką, pomysłodawczynią warsztatów pianistycznych „Brzmi Dobrze”, dyrektorką artystyczną festiwalu „Brzmienie Fest”, założycielką i prezeską fundacji Kultura Brzmienia. Marcin Król, trębacz i kompozytor, związany jest zawodowo z Operą Wrocławską (jako muzyk orkiestrowy, a od 2015 r. muzyk solista). Skomponował m.in. Toccatę na fortepian, Dreamy Brass Quintet na trąbkę i kwartet smyczkowy, Polonez na trio fortepianowe. Gościom będzie towarzyszył na organach Maciej Bator, kantor Kościoła Pokoju.

Początek koncertu o g.17, wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie, noworocznie!

Print your tickets