Zapraszamy na konsultacje społeczne

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Świdnicy zaprasza na konsultacje społeczne projektu “Ochrona światowego dziedzictwa kulturowego oraz podniesienie atrakcyjności turystycznej regionu Dolnego Śląska poprzez konserwację i udostępnienie unikalnego, drewnianego zabytku UNESCO – Kościoła Pokoju w Świdnicy” składanego w ramach naboru wniosków w ramach VII Priorytetu Kultura, Działania 7.1 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.

Konsultacje skierowane są do mieszkańców oraz organizacji pozarządowych, w szczególności z miasta Świdnicy i okolic.

Konsultacje projektu przeprowadzone będą w terminie od 11 do 17 września 2023 r. w następujących formach:
– zgłaszania opinii i uwag na adres: kosciol@kosciolpokoju.pl lub ich wskazanie bezpośrednio w ankiecie dostępnej w Kościele Pokoju
– otwartego spotkania konsultacyjnego w dniu 17.09.2023 r. o godz. 11:00 w Kościele Pokoju

Opis projektu wraz z ankietą – uwagi i wniosku do projektu do pobrania TUTAJ