Zapraszamy do kolędowania!

Kościół Pokoju znów wypełni się muzyką: zabrzmią kolędy i pastorałki, a także najpiękniejsze utwory z różnych stron świata w opracowaniach operowych, operetkowych oraz jazzowych. W świąteczny nastrój wprowadzi nas Wrocławski Chór Seniora, który zaprasza do wspólnego kolędowania.

Chór jest jednym z licznych wrocławskich projektów dla seniorów, które wspierają w rozwijaniu pasji i integracji społecznej. 70 osób tworzy największy tego typu zespół w kraju, który ma na koncie liczne koncerty, łącznie z występem z Dawidem Podsiadło przed kilkutysięczną publicznością. W planach jest nagranie płyty CD, a także poszerzenie programów koncertowych o gatunek operetki.

To właśnie Stowarzyszenie Operetka Wrocławska prowadzi chór: organizuje regularne próby, tematyczne warsztaty i wyjazdy. Tym razem w Świdnicy wraz z chórem pod dyrekcją Tomasza Maleszewskiego wystąpią soliści Teatru Scena Kamienica: Liza Wesołowska, Sybilla Michałek, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski. Wydarzenie współorganizuje Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy w Świdnicy.

Początek koncertu 17 grudnia w Kościele Pokoju o g.16, wstęp wolny. Zapraszamy!

Print your tickets