Przed nami drugi spacer fotograficzny

Społeczne Archiwum Cyfrowe 58100 i Kościół Pokoju w Świdnicy zapraszają na drugi spacer fotograficzny połączony z odkrywaniem jednego z najwspanialszych obiektów w Polsce.

Na sobotę, 27 kwietnia zaplanowany został 2. Spacer Fotograficzny 58100. Uczestnicy spaceru spotkają się punktualnie o godzinie 11:00 na Placu Pokoju w Świdnicy. Fotograficznym tematem kwietniowego spotkania miłośników fotografii będzie jeden z najważniejszych zabytków Świdnicy – Kościół Pokoju. Uczestnikiem spacerów fotograficznych może zostać każdy. Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, czy jesteś już pochłonięty przez to medium. Na spacer fotograficzny możesz wziąć ze sobą smartfona, lustrzankę lub bezlusterkowca. Najważniejszym celem jest integracja i świeże spojrzenie na otaczającą nas przestrzeń. Regulamin wydarzenia Spacer Fotograficzny 58100 dostępny na www.58100.pl.

Fotografie wykonane w trakcie wszystkich spacerów zostaną zaprezentowane 19 sierpnia 2024 roku w Centrum Partnerstwa, w budynku znajdującym się na placu Pokoju, przy Kościele Pokoju w Świdnicy.

Kolejne świdnickie Spacery Fotograficzne 58100 zaplanowano na:
📷11 maja 2024, Osiedle Zarzecze, rzeźba Renifera, ulica Kopernika
📷8 czerwca 2024, Osiedle Młodych, wieża ciśnień „Grzyb”, ulica Prądzyńskiego
📷13 lipca 2024, Osiedle Zawiszów, rondo, ul. księżnej Jadwigi Śląskiej i księcia H. Pobożnego
📷19 sierpnia2024, Światowy Dzień Fotografii, Centrum Partnerstwa, Plac Pokoju 1, Świdnica