Zaproszenie na nabożeństwo ekumeniczne

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Świdnicy serdecznie zaprasza do udziału w nabożeństwie ekumenicznym w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, które odbędzie się w Kościele Pokoju we wtorek 23 stycznia o godz.17.00.

Kazanie wygłosi ks. prof. Jarosław Lipniak Referent ds. ekumenizmu Diecezji Świdnickiej Kościoła Rzymskokatolickiego. Nabożeństwu przewodniczyć będzie bp Waldemar Pytel zaś pozdrowienia przekaże bp Ignacy Dec. Tegoroczny tydzień przygotowali chrześcijanie z Karaibów i odbywa się pod przewodnim hasłem: „ Prawica Twoja wsławiła się mocą” ( Wj 15,6) zaś myśl przewodnia wtorku to: „ Zważajmy na dobro bliźnich.” Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym bliska jest modlitwa o jedność chrześcijan.